У п'ятницю, 13 жовтня 2023 року, бібліотекар та учитель групи подовженого дня КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" провели годину спілкування. На уроці учні 1-2 класів дізналися, що таке Червона книга України, чому її назвали "Червоною", діти ознайомилися з категоріями тварин, які занесені до Червоної книги України і з якою метою це зроблено. У кінці уроку школярі із задоволенням переглядали книги та відповідали на запитання, що стосувалися теми заходу. Головне, що тепер вони знають, що слід берегти надбання української флори та фауни.
Бібліотекар ЗЗСО № 23 Тетяна Шепелевич
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-16_11-56-11-329-1024x576.jpg)
I like this web blog very much, Its a rattling
nice place to read and incur info.Raise blog range