Наш учень посів почесне місце на конкурсі МАН

Залучення учнів до наукової діяльності сьогодні – запорука технічного прогресу та всебічного розвитку України завтра. Тому у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» діти активно беруть участь у конкурсах наукових робіт.
26-29 березня проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2020-2021 навчальному році. Учень 11-А класу нашої школи Руслан Коломієць представив роботу на тему «Дослідження пружних властивостей велосипедних шин» на відділенні технічних наук, секції технологічних процесів та перспективних технологій. Науковим керівником учня була вчителька фізики Галина Василівна Свічкар.
Конкурсна робота набрала 88,3 бали, на підставі чого Руслан Коломієць посів почесне ІІ місце! Пишаємося досягненнями наших учнів та зичимо нових перемог!