Залучення учнів до наукової діяльності сьогодні – запорука технічного прогресу та всебічного розвитку України завтра. Тому у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» діти активно беруть участь у конкурсах наукових робіт.
26-29 березня проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у 2020-2021 навчальному році. Учень 11-А класу нашої школи Руслан Коломієць представив роботу на тему «Дослідження пружних властивостей велосипедних шин» на відділенні технічних наук, секції технологічних процесів та перспективних технологій. Науковим керівником учня була вчителька фізики Галина Василівна Свічкар.
Конкурсна робота набрала 88,3 бали, на підставі чого Руслан Коломієць посів почесне ІІ місце! Пишаємося досягненнями наших учнів та зичимо нових перемог!
You actually make it appear really easy along with
your presentation however I to find this matter to be really something that I think I might never understand.
It seems too complex and very wide for me. I'm taking a look forward on your next publish, I will attempt to get the cling of it!
Lista escape roomów
I like this blog very much, Its a very nice office to read and get info.?