Працівники музею Панаса Мирного 03.12.21 року провели прекрасний урок для учнів 11-10 класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" на тему "Проблеми жінки в творчості Панаса Мирного (на прикладі твору "Повія"). Ця робота Панаса Мирного — явище величезної художньої вартості, один із найкращих соціально-психологічних романів української літератури XX ст.
Урок у музеї був проведений у межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" і приніс не тільки нові знання, але й розворушив найкраще в душах слухачів.
Awsome article and straight to the point. I don't know if this is in fact the best place to ask but do you guys
have any thoughts on where to hire some professional writers?
Thx 🙂 Lista escape room
Very interesting information!Perfect just what I was looking for!!