![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-41-09-098-3-1024x1024.jpg)
У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" впродовж осінніх канікул 2023-2024 навчального року були проведені різні масові заходи для учнів : екскурсії до музеїв, майстер - класи в пастерії, пізнавальні посиденьки, квести, відвідування бібліотеки, а також шкільні інфобатли та патріотичні ігри. Діти із задоволенням відвідували їх, отримуючи задоволення від активного шкільного життя навіть на канікулах.
Отже, не тільки відпочили між навчальними днями, але й набралися сил, натхнення та позитивних емоцій, щоб ефективно продовжити навчання після канікул!
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-40-27-697-копия-1024x766.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-41-08-715-2-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-41-08-822-копия-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-41-08-912-3-1024x461.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-41-09-002-2-766x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-41-09-179-2-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-42-45-099-2-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_17-43-14-074-2-1024x1024.jpg)