Ми вже призвичаїлися, що 08.05. відзначаємо Свято примирення. А 09.05 - Свято Перемоги. Отож і в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів# 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 07.05. 21. пройшли уроки пам'яті та години спілкування на цю тему. Учителі, хоч і зважаючи на особливості онлайн-навчання, нагадали школярам про подвиг та звитягу наших дідусів. Учні занурилися в ситуацію через віртуальні екскурсії, розповіді та бесіди.
Сподіваємося, що діти зрозуміли, що ціна життя будь-якого покоління - безцінна, адже про це свідчать події не такої давньої історії… Усього лише 76 років… тому. Замислитомось!
You really make it seem really easy along with your presentation but I to find this matter to
be actually something which I believe I might never understand.
It seems too complicated and very broad for me. I'm having a
look ahead for your subsequent put up, I'll try to get the hold of
it! Escape roomy lista
I like this site it's a master piece! Glad I observed
this on google..