Феєрично та драйвово закінчився навчальний рік для цьогорічних одинадцятикласників нашої школи. Потяг під назвою "Шкільне життя" прибув на станцію "Останній дзвоник"! Скільки спогадів, мрій та сподівань, радості і смутку, адже для нашого найкращого 11-А класу шкільний дзвоник пролунав востаннє! Неймовірні емоції переповнювали серця учнів, батьків та вчителів. Навчання у школі закінчилося. Попереду ще декілька тестів зовнішнього незалежного оцінювання, випускний бал, а далі шлях дорослого, серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!
Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it's truly informative.
I am going to watch out for brussels. I will appreciate if you continue this in future.
Many people will be benefited from your writing. Cheers!
Escape room
I was studying some of your blog posts on this website and I think this web site is really
informative! Keep putting up.!