12 березня учні 5-А та 5-Б класів поспілкувались з надзвичайно цікавою жінкою: письменницею, майстринею та художницею. Зі школярами Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" зустрілась Тетяна Федорівна Ваценко. Зустріч відбулася у приміщенні бібліотеки-філіалу №4 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи.
Школярі, яких привела вчителька української мови та літератури Ольга Олександрівна Зозуля, добре підготувалися. Діти читали вірші та поему-казку "Курдуплик", принесли свої малюнки. Спілкувались весело, драйвово, позитивно!
Дякуємо Тетяні Ваценко та працівникам бібліотеки за зустріч!
Great post and right to the point. I don't know if this
is truly the best place to ask but do you folks have any thoughts
on where to get some professional writers? Thx 🙂 Escape roomy lista