«Оберіг нашої державності» – аукціон знань. Ми – українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину. 4 день, 14.06.2021, у таборі «Бджілка» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» пройшов під гаслом: «Україна-мій рідний край!». Працівники Полтавського міського бібліотечного відділення №4 підготували та провели для дітей «Пізнавальні посиденьки» до Дня Конституції України.
Бібліотека-філія №4 для молодих користувачів оголосила аукціон знань «Оберіг нашої державності». Бібліотекар, Ганна Володимирівна Панюта, розповіла присутнім про те, як «народжуються» закони, пояснила, що Конституція надає дітям рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною. Мандруючи сторінками улюблених казок, Ганна Володимирівна наводила безліч прикладів , де казкові герої дотримуються законів, а хто з них їх уникає. Дітям ця зустріч дала можливість зрозуміти, яким необхідним і важким є процес створення власної Конституції та важливість її дотримання.
І на завершення зустрічі був проведений майстер- клас по виготовленню жовто-блакитної квіточки, як символу миру, злагоди, гідності, державності. Ми дякуємо організаторам за цікавий, пізнавальний захід. Чекаємо на нові зустрічі!
You really make it appear really easy with your presentation but I to
find this topic to be really one thing that I believe I
might never understand. It kind of feels too complex and very extensive for me.
I am having a look ahead for your next publish, I'll try to get the cling of it!
Escape room lista
I'm gone to inform my little brother, that he should also pay a visit this web site on regular basis to take updated from most recent information.