Стежками рідної Полтави

У Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» у межах єдиного уроку «Стежками рідної Полтави», присвяченого 850-й річниці з дня першої писемної згадки про наше місто, 14 травня 2024 року в початковій школі були проведені дещо незвичні уроки - віртуальні подорожі. Учні 2-А класу мандрували стежками славетної Полтави, створюючи з малюнків та фото визначних місць нашого міста колаж.
Учні 3 – Б класу провели інтегрований урок – калейдоскоп цікавинок «Свою творчість дарую Полтаві». А 4-Б клас здійснив казкову віртуальну подорож містом разом з працівниками бібліотеки- філії № 4 та з котом Мурчиком - героєм твору «Пригоди кота Мурчика в Полтаві» (автори Л. Гевленко, Г. Грибан). Головний герой книжки, кіт Мурчик, подорожуючи Полтавою разом з учнями, потрапляв у різноманітні кумедні ситуації, але завдяки друзям успішно долав труднощі. Завдячуючи художньому твору, учні дізналися немало цікавого про начебто знайомі місця, вулиці, будинки, споруди, довідалися про історичні події, пов’язані з Полтавою. Це не просто інформація про минуле і не довідник про те, що було, а вражаючий процес пізнання міста, у якому нам пощастило жити.

Учитель ЗЗСО № 23 Ніна Зінченко