Українці – то є назва СЛАВНОГО роду, або про ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Державне свято - День Єднання - учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-11 класів з урахуванням протиепідемічних вимог було проведено тематичні уроки національно-патріотичного спрямування «День Єднання». У навчальному закладі  16.02.2022 р.  о  10.00  було піднято прапор України та виконано Державний Гімн України.

Учні початкової школи  долучилися до проведення флешмобу «Живий ланцюг єднання», і,  щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. У вестибюлі навчального закладу  школярі молодших класів, тримаючись за руки, створили нерозривний символічний ланцюг єдності, аби  відчути дух дружби, свободи й гордості за свою Державу. Учні 5-11 класів, незважаючи на формат онлайн-навчання, по-різному долучилися до цього свята: написали диктанти на відповідну тематику, взяли участь у прес-конференції з нашими давніми друзями – робітниками  бібліотеки-філіалу № 4, долучилися до челенджу щодо заповнення інтерактивної дошки Padlet своїми привітаннями. Цей день у навчальному закладі пройшов під гаслом:

Я дитина українська,
Вкраїнського роду,