![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_2-1024x507.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_3-1024x819.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_4-1024x725.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_5-1024x571.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_6-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_7-512x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_8-1024x477.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2022/02/2022_02_16_9-1024x649.jpg)
Державне свято - День Єднання - учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» відзначили урочисто та патріотично. Для школярів 5-11 класів з урахуванням протиепідемічних вимог було проведено тематичні уроки національно-патріотичного спрямування «День Єднання». У навчальному закладі 16.02.2022 р. о 10.00 було піднято прапор України та виконано Державний Гімн України.
Учні початкової школи долучилися до проведення флешмобу «Живий ланцюг єднання», і, щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки. У вестибюлі навчального закладу школярі молодших класів, тримаючись за руки, створили нерозривний символічний ланцюг єдності, аби відчути дух дружби, свободи й гордості за свою Державу. Учні 5-11 класів, незважаючи на формат онлайн-навчання, по-різному долучилися до цього свята: написали диктанти на відповідну тематику, взяли участь у прес-конференції з нашими давніми друзями – робітниками бібліотеки-філіалу № 4, долучилися до челенджу щодо заповнення інтерактивної дошки Padlet своїми привітаннями. Цей день у навчальному закладі пройшов під гаслом:
Я дитина українська,
Вкраїнського роду,
Українці – то є назва
Славного роду.
hello there and thank you for your information – I have certainly picked up something new from right here.
I did however expertise a few technical issues using this site, since I experienced to reload the
site lots of times previous to I could get it to load properly.
I had been wondering if your hosting is OK?
Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will very frequently affect your placement in google
and could damage your high-quality score if ads and marketing with Adwords.
Well I’m adding this RSS to my email and could look out for a lot more of your respective interesting content.
Make sure you update this again very soon.. Escape rooms hub