Щороку 30 листопада в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день тварин. Тема уроку розвитку зв'язного мовлення в 5-Б класі пов'язана з цим днем. Учні Комунального закладу " Полтавська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа 23" підготували цікаві факти про тварин, емоційно розповідали про своїх улюбленців, роздумуючи про відповідальність за "братів наших менших", "...за тих, кого приручили".
Ольга Зозуля, учитель ЗЗСО № 23
Good article and straight to the point. I am not sure if this is actually
the best place to ask but do you guys have any ideea
where to hire some professional writers? Thank
you 🙂 Escape rooms hub
I like this web blog it's a master piece! Glad I observed this on google.?