Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога» проводив конкурс на краще читання української поезії «Поезія єднає світ». Учениця 5-А класу КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" Зуй Карина спробувала свої сили й надіслала відео декламації уривку поеми «Тополя» Тараса Григоровича Шевченка. Підготуватися до конкурсу дівчинці допомогли бібліотекар школи Тетяна Шепелевич та вчитель української мови та літератури Зозуля Ольга Олександрівна. Усі учасники , які долучилися до заходу, були нагороджені подяками від організаторів цього дійства. Карина отримала ще й квиток на атракціон «Джунглі»!
Наша Карина талановита. Ми їй бажаємо подальших успіхів і перемог!
Учитель ЗЗСО №23 Ольга Зозуля
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/img20240404_12043358-1024x724.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/04/зображення_viber_2024-04-02_16-06-11-383-1024x768.jpg)