Учениці школи яскраво виступили на всеукраїнському конкурсі декламації

Дистанційний Всеукраїнський конкурс читців «Самоцвіти» – це територія безмежних творчих можливостей! Тож учениці 5-В класу Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня І–ІІІ ступенів школа № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" Цуркан Надія та Омельченко Вероніка підготували поетичні номери на цей конкурс. Дівчата декламували поезії Анатолія Костецького "Імена" та Дмитра Білоуса "Пригоди в саду". Вчителька української мови та літератури О.О. Зозуля  допомагала їм у підготовці декламації.
Результати онлайн конкурсу ми отримали 26 березня. Омельченко Вероніка посіла ІІІ місце, а Цуркан Надія – ІІ місце. Оцінили і дует дівчат – ІІ місце. Почесну подяку від оргкомітету отримала й О.О. Зозуля за активну участь у підготовці та проведенні ІІ Дистанційного Всеукраїнського конкурсу читців "Самоцвіти – кольорові слова". Вітаємо учениць з перемогою та бажаємо подальших успіхів!