“Хай буде смачно”

Щорічно 20 жовтня кулінари всього світу відзначають своє професійне свято, тому в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" бібліотекар спільно з учителем групи подовженого дня провели для учнів 1-2 класів кулінарну гру, дотичну за змістом до Міжнародного дня кухаря й кулінара. Під час заходу діти дізналися про історію створення свята, що робота кухаря вимагає від людини не тільки гарного терпіння, а й міцного здоров'я, спеціальної освіти й різноманітних навичок, учні визначали, які продукти потрібні для приготування борщу, салату, вареників... Наприкінці уроку діти із задоволенням погортати книги та журнали, виконали розміщені в них кулінарні завдання.

Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич