Чергове засідання "Кіноклубу Docudays UA при Полтавській філії Суспільної служби України" відбулося 30 листопада в Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області". Його учасниками стали учні та учениці 9-А класу, вони переглянули стрічку «ЧЕМПІОНКА» режисера Мате Барта та обмінялися думками та враженнями щодо фільму, модерував зустріч Данило Дешко. Ключові теми обговорення: усвідомлення впливу стереотипів на життя людей, важливість дотримання прав людини та принципів рівності.
Учитель ЗЗСО № 23 Андрій Кінаш
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7352-1024x768.jpeg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7355-2-1024x768.jpeg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/IMG_7371-768x1024.jpeg)