Чи часто нам доводиться бачити, як сяють дитячі оченята від бажання дізнатися про щось нове? Чи можна взагалі зацікавити сучасних учнів? Можна!!! І це захоплююче поряд!!!
9 червня Полтавський міжшкільний ресурсний центр гостинно відкрив двері для семикласників КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23". Поринути на дно океану, вийтии у відкритий космос, подорожувати Австралією, керувати роботами - усе це віртуальна реальність, у яку потрапили діти. Багато хто про таке тільки мріє. А ми були учасниками цієї незабутньої подорожі.Тож на канікулах мріємо про новий навчальний рік. Адже краще запам'ятовується те, що зацікавило.
Дякуємо директору МРЦ Цимбалюк Олені Вікторівні, та методистам центру Володимиру Бабенку, Світлані Пилюк, та співробітникам Катерині Конотоп і Дмитру Нетребку.
До нових зустрічей!
hey there and thank you for your information –
I’ve certainly picked up anything new from right here. I did however expertise some technical
points using this website, as I experienced
to reload the web site a lot of times previous to
I could get it to load correctly. I had been wondering if
your hosting is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will very frequently
affect your placement in google and can damage your high quality score if advertising and marketing with
Adwords. Well I’m adding this RSS to my e-mail
and can look out for much more of your respective exciting content.
Make sure you update this again very soon.. Escape roomy lista
Rattling excellent information can be found on weblog.!