Чорнобиль у нашій пам’яті: бути обачними, щоб не допустити нової катастрофи

Чорнобильська катастрофа − одна з найбільших трагедій новітньої історії України. Вражаюча сила людського розуму, яка обіцяла забезпечити людство енергією і дати поштовх прогресу, несподівано спричинила співвідносного масштабу лихо. Аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС поділила час на "до" і "після", спричинила шкоду не лише на пострадянському просторі, а й далеко у Західній Європі.
З нагоди 35-ої річниці аварії на ЧАЕС у Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" класні керівники 5-11 класів провели тематичні онлайн-заходи зі школярами. Уроки-бесіди стосувалися великих можливостей і настільки ж великих небезпек, які пов'язані з функціонуванням АЕС. Учні дізналися про різні види електростанцій, виокремили серед них відносно безпечні та ті, які потребують особливо обережного ставлення. Також діти з пошаною згадали ліквідаторів аварії, які жертвуючи здоров'ям, а подекуди й життям, рятували Україну та Європу від страшної радіаційної загрози у катастрофі 1986 року.
Учні школи усвідомили, що у гонитві за технологічним прогресом не можна нехтувати безпекою людського життя та довкілля.