Чорнобильська катастрофа − одна з найбільших трагедій новітньої історії України. Вражаюча сила людського розуму, яка обіцяла забезпечити людство енергією і дати поштовх прогресу, несподівано спричинила співвідносного масштабу лихо. Аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС поділила час на "до" і "після", спричинила шкоду не лише на пострадянському просторі, а й далеко у Західній Європі.
З нагоди 35-ої річниці аварії на ЧАЕС у Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" класні керівники 5-11 класів провели тематичні онлайн-заходи зі школярами. Уроки-бесіди стосувалися великих можливостей і настільки ж великих небезпек, які пов'язані з функціонуванням АЕС. Учні дізналися про різні види електростанцій, виокремили серед них відносно безпечні та ті, які потребують особливо обережного ставлення. Також діти з пошаною згадали ліквідаторів аварії, які жертвуючи здоров'ям, а подекуди й життям, рятували Україну та Європу від страшної радіаційної загрози у катастрофі 1986 року.
Учні школи усвідомили, що у гонитві за технологічним прогресом не можна нехтувати безпекою людського життя та довкілля.
hey there and thank you for your info – I have certainly picked up anything new from right here.
I did however expertise some technical points using this web site, since I experienced to reload
the website many times previous to I could get it to load correctly.
I had been wondering if your hosting is OK? Not that I'm complaining,
but slow loading instances times will very frequently affect
your placement in google and could damage your high-quality
score if advertising and marketing with Adwords. Anyway
I am adding this RSS to my e-mail and can look out for a lot more of your respective interesting content.
Make sure you update this again soon.. Escape room