Перейти до контенту

Як зміцнити стосунки в карантині?

  • Розділить побутові справи.

І ізоляції потрібно не лише займатися будинком чи дітьми, але ще й працювати. Якщо всі побутові обов’язки виконуватиме одна людина, це призведе не лише до фізичного. Але й емоційного виснаження. Допомагайте один одному. Поки дружина працює, чоловік може приготувати вечерю або прибрати в квартирі. Поки чоловік закінчує роботу. Дружина може зробити уроки з дітьми.

  • Дякуйте.

Банальне «дякую» за розвішану білизну після прання, зварений обід, прибрану квартиру. Тощо підбадьорять другу половинку і замотивують допомагати ще більше.

  • Не накопичуйте невдоволення.

Потрібно відразу говорити все, що вас не влаштовує. Тільки не висловлювати це грубо і з претензіями, бо це створить скандал.

  • Час на самоті.

Здоровій людині важливо проводити час лише з собою. Іноді досить побути на самоті 15 хвилин або півгодини. Це допомагає відновитися і структурувати думки. Тож дайте час одне одному на усамітнення за заняттям, що приносить задоволення.

  • Докладайте рівні зусилля.

У стосунках, як на футбольному полі, гра в одні ворота – неможлива. Лише віддача й бажання обох партнерів здатні зміцнити зв’язок у парі. Якщо під час карантину один буде догоджати іншому, а у відповідь не отримає нічого – то це не врятує стосунки.

Підтримуйте та допомагайте один одному

і тоді

карантин піде відносинам тільки на благо.