В КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" 06.11.23 року бібліотекар спільно з учителем групи подовженого дня провели для учнів 1-2 класів літературну бесіду з нагоди дня народження української сучасної письменниці Ірен Роздобудько. На уроці діти дізналися, що письменниця уже у 6 років написала своє перше оповідання " Казку про Чайник і Матрьошки", у шкільні роки мріяла про сцену, однак у старших класах зрозуміла, що великої актриси з неї не вийде. Ірен перемінила багато професій: журналістки, кухаря, кіномеханіка, розпорядника в цирку... Письменниця вишиває бісером картини та ілюструє книги, вміло грає на гітарі. Вона згадує: "Фантазувати й розповідати вголос різні історії я почала ще в дитячому садку, коли не вміла писати. А записувати - у шість років". Наприкінці уроку діти із задоволенням переглядали книги письменниці та зачитували уривки, які потім обговорювали з учителем.
Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-08_17-59-47-520-1024x576.jpg)