Корисний досвід

У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" в межах місячника «Увага! Діти на дорозі!» інспектором Служби освітньої безпеки Супрун Ольгою Олексіївною було проведено низку заходів, спрямованих на підвищення обізнаності учнів щодо безпеки на дорозі та правил поведінки під час надзвичайних ситуацій. Під час проведених заходів учні мали можливість взяти участь у практичних заняттях з правил дорожнього руху, переглянути навчальні відеоматеріали та отримати корисні поради щодо безпечної поведінки на дорозі. Інспектор розповів про важливість носіння світловідбивальних елементів, дотримання правил перетину пішохідних переходів та надав рекомендації, як діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі. Завдяки інтерактивним методам навчання та залученню учнів до обговорення захід пройшов у цікавій та пізнавальній атмосфері.
Педагог-організатор ЗЗСО 23 Валерія Стешенко