Маленькі грамотії

Сьогодні, 8 вересня 2024 року, Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" взяла участь у відзначенні Міжнародного дня грамотності захопливою та пізнавальною грою під назвою "Маленькі грамотії", у якій взяли участь учні 6 класів. Захід мав на меті поглибити знання з рідної мови, розвинути мовленнєві навички та продемонструвати значення грамотності у сучасному світі. Учні змагалися у різних конкурсах, серед яких були завдання на правильне написання слів, виправлення помилок у текстах та вирішення лексичних головоломок. Діти активно долучалися до ігрових вправ, демонструючи високий рівень знань та креативність, адже грамотність – це освіченість, а також духовна постава, шляхетність. Грамотна людина дбає про свою мову, збагачує її, наповнюється нею, читаючи книжки.
Тож не відставайте від тренду бути грамотним
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Стешенко