Символи вдячності : барвиста підтримка Захисників та Захисниць України

З 30.09.2024 по 04.10.2024 у нашому Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" був проведений кольоровий тиждень вдячності Захисникам та Захисницям України. Метою було відзначити День Захисників та Захисниць України, сприяти патріотичному вихованню учнів, виховувати почуття людяності та любові до своєї Батьківщини, поваги та шани до захисників нашої країни, формувати усвідомлення важливості підтримки тим, хто жертвує собою заради інших. Відповідно до кольору дня в цей день в одязі учнів був хоча б один символічний елемент :
1 день - День пам'яті героїв -чорний (темний) колір .
2 день - Діти - наше майбутнє (жовтий колір ).
3 день - Наші Захисники та Захисниці України - зелений колір .
4 день - День вдячності матерям наших Захисників - синій колір .
5 день - Голуб миру - білий колір.
Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за вашу активну участь у Тижні вдячності Захисникам та Захисницям України.
Нехай кожен із вас несе в собі добро, мир і ділиться ним із іншими.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Стешенко