“Хліб – це будні і свята, хліб – це життя”

Щорічно 16 жовтня відзначають Всесвітній день хліба, тому сьогодні бібліотекар пані Тетяна провела для учнів 1-х класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" бібліотечний урок "Я називаю хліб святим". Під час заходу діти дізналися, коли було засноване свято, який вигляд мав перший хліб та як його готували, адже виготовлення хліба вважалося важкою й виснажливою працею, поки не з'явилися механізми й інші засоби, що полегшували працю людини. Учні активно вели бесіду про народні традиції, пов'язані з випіканням хліба, бо він є важливим джерелом енергії, адже містить вуглеводи, які допомагають нам залишатися активними. Хліб символізує добробут і є важливою складовою багатьох культур.
Шануйте хліб та поважайте всіх, хто доклав зусиль, щоб він опинився на наших столах. Хліб не просто їжа, споживання його об'єднує людей в усьому світі.
Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич