Діємо для здоров’я

Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

HUG hopitaux Univérsitaire de Geneve

GFA Consulting Group GmbH

Благодійний Фонд "Здоров'я жінки і планування сім'ї"

OneHealth

Шановні партнери Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я»! Від імені всієї команди ми висловлюємо щиру подяку за плідну співпрацю та вагомий внесок у розбудову здорового, безпечного, інклюзивного освітнього простору. Висловлюємо щиру подяку за вашу активність, ініціативність, відданість по впровадженню «Моделі здорової школи» в Полтавській області. Ваші зусилля сприяють зміцненню здоров’я нації та підвищенню якості життя. Завдяки цьому проєкту ми стали свідками позитивних змін у наших партнерських закладах освіти, Ви – приклад для наслідування в Полтавській області. Ми високо цінуємо Вашу ініціативу щодо розробки та впровадження інноваційних програм для покращення здоров’я українців. Маємо надію на подальшу співпрацю у розбудові Здорової школи. До нових зустрічей та активностей.