Від емоцій до навчання

17 вересня 2021 року учні 4х класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» побували на сучасному уроці з використанням інноваційних технологій, який проводив Полтавський центр STEAM освіти на тему ,,Від емоцій до навчання".
За допомогую лабораторії віртуальної та доповненої реальності з використанням окулярів,учні поринули у цікавий , захоплюючий тваринний світ осіннього лісу, моделювали електричний ланцюг, експериментували, створювали маршрут для робота за допомогою карток-емоцій.
Було круто, пізнавально, цікаво!
Учні поринули в освіту майбутнього!

3 коментарі до “Від емоцій до навчання

1. escape room

hey there and thank you for your info – I’ve
    certainly picked up anything new from right here. I did however expertise a few technical issues using this website,
    as I experienced to reload the web site lots of times previous to
    I could get it to load properly. I had been wondering if
    your web host is OK? Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will
    often affect your placement in google and could damage your high-quality score if ads and marketing with Adwords.
    Well I am adding this RSS to my e-mail and could look out
    for much more of your respective fascinating content.
    Ensure that you update this again soon.. Lista escape room