Сьогодні, 17 жовтня 2023 року, у КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" відбувся конкурс читців, на якому поважне журі у складі бібліотекаря та учителів української мови та зарубіжної літератури визначали переможців. Кожен учасник конкурсу був відзначений у своїй номінації. Найбільше сподобалися виступи таких учнів:
Василенка Владислава - учня 6- Б класу,
Фіялки Дарьї - учениці 8 - А класу,
Корж Олександри - учениці 10 класу,
Лаврика Акіма - учня 10 класу. Конкурсанти отримали грамоти в номінації "За авторське виконання твору".
Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-17_14-04-21-432-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-17_14-04-21-506-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-17_14-04-21-577-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-17_14-04-21-649-1024x768.jpg)
Very interesting points you have observed, thank
you for putting up.Blog monetyze