У перший день канікул учні 7-А, 9-А, 9-Б класу відвідали "Метавсесвіт в ПУЕТ". Під час екскурсії діти поринули у світ імерсивних технологій. Відкрили простори доповненої реальності, зрозуміли, що гаджети можна використовувати не лише для ігор, а й оживляти ними картини, керувати тваринами і навіть розглядати скелет людини. Також учні побували у лабораторії повітряної робототехніки, де їх познайомили із дронами та Дрон-ареною, розповіли про роботу 3-D принтерів, конструювання та багато цікавих фактів про світ роботехнологій.
Дякуємо за цікаву екскурсію Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ та проректору з науково-педагогічної роботи Матвієнко Ю.С.
Учитель ЗЗСО №23 Гнаток Олена
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-26_18-29-50-581-1-1024x473.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-26_18-30-33-280-1-1024x473.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-26_18-30-31-915-1-473x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-26_18-30-32-330-1-473x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-26_18-30-33-524-1-473x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-26_18-30-33-102-1-1024x473.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/03/зображення_viber_2024-03-26_18-30-33-737-1-1024x473.jpg)