Саме в недільний ранок 12.11.2023 року учителі української мови та літератури з різних шкіл міста, а в їх числі й учителі КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 23 Полтавської міської ради Полтавської області", зустрілися в бібліотеці- філіалі # 4, що по Європейській 141. До храму книги завітали енергійні авторки літературного проєкту "ПереФарбований Лис" з міста Київ.
«Лисячі ігри» - унікальна штука, ми навряд чи зустрічали щось подібне.
Ігри дозволяють зацікавити читанням навіть тих, хто не любить читати, а українську класику вважає нудною, нафталіновою чи забронзовілою.
Ігри динамічні, вони здатні залучити й тих, хто не читав того чи іншого твору.
Освітянка Валентина Мержиєвська і психологиня Марія Діденко вже кілька років перечитують твори українських класиків, досліджуючи світогляд і поведінкові моделі українців, описані в літературних творах..
Неймовірна гра! Цікава! Змістовна! Ми ще раз занурилися в "Кайдашеву сім'ю" ... Герої й персонажі - талановиті актори-аматори! Але й роздумів багато. Шкода лише, що час пролетів занадто швидко!
Учитель ЗЗСО Ольга Зозуля
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-12_19-38-02-091-1024x722.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/изображение_viber_2023-11-12_19-38-17-357-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/списки.jpg)