Приємна звістка надійшла до Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23" 18.12. 19 року. Учні нашої школи Дружинець Матвій із 3-Б класу та його брат Дружинець Ілля з 7-А стали лауреатами конкурсу творчих робіт "Сім чудес Полтавщини", яке проводив "Фонд захисту та підтримки талановитих дітей" ім. А. Кукоби на честь 25-річчя від заснування організації. Крім перемоги, Матвій, до речі, посів почесне 2 місце, хлопці отримали багато яскравих вражень, неоціненний досвід, грамоти з рук Віри Кальник, а їхні роботи прикрасили пам'ятний календар на 2020 рік, виготовлений Фондом. По примірнику календаря діти подарували для своїх класів, за що їм окрема подяка. Так тримати, братики!
Hello there, just became alert to your blog through Google, and found that it's really informative.
I’m going to watch out for brussels. I’ll be grateful if you continue this
in future. Numerous people will be benefited from your writing.
Cheers! Escape room lista
I know this if off topic but I'm looking into starting my own blog and was curious what all is required to get setup?
I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very internet savvy so I'm not 100% positive.
Any recommendations or advice would be greatly
appreciated. Thank you