Учителі для учителів

Як відомо, педагог має вчитися все життя, щоб не відставати від вікликів часу та потреб своїх учнів. І тому з метою поліпшення фахової підготовки, обміну думками та методичними напрацюваннями на базі  Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23" 18.12.19 учителями школи  було проведено семінар для слухачів Полтавського інституту післядипломної освіти - викладачів російської мови та зарубіжної літератури з Полтави та Полтавської області.

Свої педагогічні секрети розкрили  учителі школи № 23 Наумова О.В., яка провела майстер-клас із зарубіжної літератури, та Якубенко О.В., що запросила гостей на відкритий урок російської мови у 7-А клас. Приємно усвідомлювати, що в нашому закладі працюють досвідчені та креативні викладачі, які ділятися знаннями не тільки зі школярами, але й з колегами з інших шкіл Полтавщини!