Святковий настрій

17 грудня учні 7-А класу Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23" під час екскурсії до Полтавської бібліотеки-філіалу № 4 мали змогу не тільки зануритися в казково-феєричну атмосферу розповіді про новорічні свята, взяти участь у веселому командному змаганні, але й покращити настрій веселим виконанням пісні Jingle Bells українською мовою у супроводі гурту "Шпилясті кобзарі". Цікава розповідь бібліотекаря, красивий візуальний ряд, високі бали від журі -усе це запорука позитивних емоцій і набутих знань. Слова щирої вдячності за проведений захід діти адресують нашим добрим друзям - директору закладу Панюті Ганні Володимирівні та бібліотекарю Конюшенко Світлані Анатоліївні, а також справедливим суддям Зозулі О.О.та Якубенко О.В.

У найкращому настрої, наспівуючи слова оновленого новорічного хіта, учні повернулися до школи, до уроків, до контрольних і обіцяють навчити веселої пісні  своїх друзів, знайомих, родичів і адміністрацію нашого навчального закладу, адже їм гарний настрій ой як необхідний!