Всесвітній день читання вголос

У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Метою цього дня є заохочення людства, а найбільше - молодого покоління- до читання книг. Свято надихає до спілкування та обговорення прочитаного з родиною та друзями. Тому саме сьогодні, 7 лютого 2024 року, бібліотекар Тетяна та вчитель групи подовженого дня пані Марія провели для учнів 1-2 класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" цікаву зустріч, на якій діти дізналися про користь читання та для чого потрібно читати книги. На уроці діти із задоволенням ознаймилися з книгою Оксани Демченко "Найвродливіша корівка", а потім бурхливо її обговорювали та ділилися своїми враженнями від прочитаного. Сподіваємося, діти зрозуміли, що читання книг відіграє велику роль у житті кожної людини!

Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич