Діти-винахідники

Ми оточені речами, якими користуємося повсякчас, не замислюючись, звідки вони взялися, хто їх винайшов і як вони змінили на краще життя людей.
Навіть у звичайному шкільному класі можна побачити чимало винаходів.
Сьогодні, 17 січня 2024, відзначають Всесвітній день дітей -  винахідників. Тому бібліотекар пані Тетяна  спільно з учителем групи подовженого дня КЗ  "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" пані Марією провели для учнів 1 та 2 класів годину знаймства з цікавинками "Винаходи, які придумали діти".
На цьому заході школярі дізналися, що таке винахід та хто такі винахідники; ознайомилися з речами, які придумали діти; розповіли, які  їм найбільше сподобалися. На запитання: "Чи хотіли б ви, щоб у вас вдома з'явився винахід, який би вам  у всьому допомагав?"- діти одноголосно відповіли: "Тааааак!"
Сподіваємося, що організатори заходу змогли зацікавити дітей, долучити їх до пізнання нового; розвинути спостережливість, логічне мислення та фантазію.
Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич