Зимові канікули – чудова пора!

Ось і завершилися зимові канікули у КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області». Зимові канікули – це ціла скарбниця можливостей для дітей, пора відпочинку та розваг. Учні ще довго будуть згадувати екскурсії до лялькового театру, до міського будинку культури, театру ім.М.В.Гоголя, Палацу дитячої та юнацької творчості, сеанси в кінотеатрі, де разом із героями проживали пригоди; екскурсію до літературного музею І.П. Котляревського «Музейний круїз «Три празники в році», майстер-класи «Прикрась ялинку», «Зелений Дракон – символ року». Дитячі клуби, тренінги, цікаві вікторини, зустрічі в бібліотеці в дружній, затишній атмосфері додали дітям ще мить спілкування в нашому мирному житті серед війни.
Дякуємо ЗСУ за те, що наші учні мають змогу залучитися до дитячих розваг! А ми продовжуємо допомагати нашим захисникам – плетемо маскувальні сітки.

Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко