Зупинись, миттєвосте!

У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 23 Полтавської міської ради Полтавської області", як і у всіх навчальних закладах України, 1 вересня 2021 року відбулося свято Першого дзвінка. Воно було овіяне піднесеним настроєм та урочистою атмосферою, адже учні повертаються до навчання після літніх канікул. Крім того, наша шкільна родина поповнилася двома першими класами, які вишикувалися на подвір'ї в очікуванні нового та цікавого. А для випускних 9 та 11 класів перший дзвоник проспівав востаннє. Як завжди, лунали красиві слова, чарівливі мелодії, і менші, і старші школярі підготували яскраві флешмоби. Та уважний спостерігач під час свята міг би помітити декілька суттєвих відмінностей. Однією з них була відсутність традиційних на таких заходах букетів квітів, адже всі учасники освітнього процесу взяли участь у благодійній акції "Живі квіти - врятоване життя", тому, замість квітів, зробили грошові внески й спільними зусиллями зібрали чималу суму - 28 тисяч 509 грн 73 копійки- на лікування Погорілого Максимка, учня 2-Б класу нашого закладу.
І хоча живих квітів не було, та свято не стало тьмяним, бо тематичні фотозони, присвячені 30-річчю Незалежності України, підкреслили багатогранність талантів їх творців: наших учнів, батьків та вчителів. Біля соковитих, багатобарвних композицій мав змогу "зупинити мить" кожен із учасників небуденного заходу.
Сподіваємось, що ці яскраві спогади назавжди стануть нагадуванням про святковий день!