Тиждень Щастя з міжнародним проектом Positive School Day!

Щастя – це жити, творити, іскрити, надихати, випромінювати любов та запалювати вогники радості в очах оточуючих.
З 15 по 19 березня 2021 року учнів 3-А класу разом з учителькою Шпікою Іриною Анатоліївною та 4-Б класу з Бровко Оксаною Михайлівною хороші враження переповнювали щодня! А все тому, що протягом Тижня Щастя ідеї у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» народжувалися з простого і реалізовувались у цікаві проекти. Серед них були: ранкова естафета привітань, «жовтий день» з корисними жовтими фруктами, листи від батьків, бульбашковий флешмоб, доріжка добрих справ, записочки з подяками від однокласників, сердечко доброти, сонечко успіху, квіточка щастя, вправи «Що у моєму серці», «Знайти свою усмішку», арт-проект «Щастя у мені». Все це буде згадуватися ще довго, що доводить: бути щасливим легко!
Дякуємо за цікаві завдання ED LAB: Платформа Інноваційної Освіти!