Чи часто нам доводиться бачити, як сяють дитячі оченята від бажання дізнатися про щось нове? Чи можна взагалі зацікавити сучасних учнів? Можна!!! І це захоплююче поряд!!!
9 червня Полтавський міжшкільний ресурсний центр гостинно відкрив двері для семикласників КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23". Поринути на дно океану, вийтии у відкритий космос, подорожувати Австралією, керувати роботами - усе це віртуальна реальність, у яку потрапили діти. Багато хто про таке тільки мріє. А ми були учасниками цієї незабутньої подорожі.Тож на канікулах мріємо про новий навчальний рік. Адже краще запам'ятовується те, що зацікавило.
Дякуємо директору МРЦ Цимбалюк Олені Вікторівні, та методистам центру Володимиру Бабенку, Світлані Пилюк, та співробітникам Катерині Конотоп і Дмитру Нетребку.
До нових зустрічей!

Феєрично та драйвово закінчився навчальний рік для цьогорічних одинадцятикласників нашої школи. Потяг під назвою "Шкільне життя" прибув на станцію "Останній дзвоник"! Скільки спогадів, мрій та сподівань, радості і смутку, адже для нашого найкращого 11-А класу шкільний дзвоник пролунав востаннє! Неймовірні емоції переповнювали серця учнів, батьків та вчителів. Навчання у школі закінчилося. Попереду ще декілька тестів зовнішнього незалежного оцінювання, випускний бал, а далі шлях дорослого, серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

1

Родина Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 23 Полтавської міської ради Полтавської області" вітає переможців та номінантів в V конкурсі знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді міста, який відбувся в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка 20 травня 2021 року.

Журі конкурсу відзначило високий рівень знань з англійської мови та значний творчий потенціал учасників конкурсу, які посіли призові місця та виявили свої здібності в різних номінаціях.
Результати Конкурсу:
5-А клас:
Щербина Софія - 1 місце,
Біленько Марія - 3 місце,
Теслюк Тимур - 3 місце.
11 клас:
Брижань Володимир - 1 місце
Вчитель: Бочарова В.А.

Отримали номінацію "Акторська майстерність" - Омельченко Вероніка. (Вчитель Євженко І. В.)
"Найкращий художній опис" - Вовк Ольга.(Вчитель Євженко І. В.)
" Оригінальність стилю" - Домненко Анастасія (Вчитель Бочарова В.А.)
" Творчий потенціал" - Аня Чован (Вчитель Бочарова В.А.)
7-А клас
Номінація «ПОТУЖНИЙ ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ»-Власенко Анастасія.
7-Б клас:
Номінація «ВИКОНАВСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ»-Горовенко Станіслав,