Відновлюючи традицію, 10.09.21 року учні, батьки та вчителі КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" знову зустрілися в невимушеній атмосфері на території Полтавського дендропарку, щоб у запальних змаганнях, розвиваючих вікторинах та цікавих завданнях розкрити свої таланти на Дні здоров'я. Декілька годин активності, спортивних ігор, насолоди від осінньої природи в останні лагідні дні бабиного літа назавжди залишаться у пам'яті всіх учасників цього заходу.
Учні 5-11 класів разом з учителями й батьками змістовно провели час, отримали щирі та теплі емоції, позмагалися між собою. Найцікавіші етапи, починаючи від коротких, змістовних, злагоджених презентацій команд, накладання бинтових пов'язок (іноді дуже кумедних), різноманітних неочікуваних продовжень вірша про здоров'я, запального перетягування каната аж до музичного бонуса від одинадцятикласників - усе це сприяло дружній атмосфері свята, яка стала можливою дякуючи злагодженій командній роботі кожного учнівського колективу та зусиллям організаторів Петрової М.І, Перетятька С.В, та Харченко І.В.
Наостанок довгоочікувані нагороди: диплом за ІІІ місце у 8-А, за ІІ - у 11-А, за І - у 10-А. Решта команд від почесного журі під головуванням Бочарової В. А. отримала грамоти в таких номінаціях: "Медична зупинка","Здорова ерудиція", "Здорова поезія", "Дружний клас", "Міцна рука".
Ніхто не залишився обділеним ні гарним настроєм, ні вибороними нагородами, ні хвилинами насолоди від природи, ні невимушеним спілкуванням з однокласниками, батьками, учителями. Ми уже мріємо про наступний День здоров'я!
Sitius, altius, fortius - швидше, вище, сильніше, - бо рух перемагає хвороби. Додайте радість, свіже повітря, головоломки, приглушений звук гітари, дружню атмосферу - і перед вами формула нашого Дня здоров'я!