Здобувачі освіти Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» мали змогу долучитися до проєкту «Шахи в школи». Учнівська молодь має змогу розвинути логічне, аналітичне, творче й абстрактне мислення через гру в шахи. Учні розпочали безкоштовний онлайн-курс навчання грі у шахи для початківців. Шаховий тренер, організатор і кандидат у майстри спорту України з шахів Ілля Шкварчук створив онлайн «Клуб українських шахістів», у якому зареєстровано понад 1600 учасників, а участь є безкоштовною.
Сайт: https://lichess.org/team/DxRSqpIX.
10 комплектів шахів, що виграла наша школа, дають можливість проводити шахові турніри безпосередньо в навчальному закладі. Дякуємо Іллі Шкварчуку за можливість долучитися до проєкту.
Заступник з НВР ЗЗСО № 23 Оксана Бровко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-11_11-57-15-898-1024x766.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-11_11-57-34-620-1024x766.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-11_11-57-47-200-1024x766.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-11_11-57-57-728-1024x766.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2024/01/изображение_viber_2024-01-11_11-58-13-275-1024x766.jpg)