Наша Софія Щербина – «зірочка» міського конкурсу декламаторів

До Всесвітнього дня поезії Полтавський міський будинок культури провів конкурс декламаторів "Весняні поезії". Взяти участь могли діти від 3 років, які обирали вірш з переліку запропонованих на сторінці закладу культури в інтернеті.
Учениця 5-А класу Софія Щербина Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" також спробувала свої сили і надіслала декламацію вірша «Давня весна» Лесі Українки. Підготуватися до конкурсу дівчинці допомогла вчителька української мови та літератури Ольга Олександрівна Зозуля.
Вибір переможця проводився за допомогою онлайн-голосування (методом підрахунку «лайків»).
І нас очікувала величезна радість! Софія Щербина посіла І місце у конкурсі декламаторів. Вітаємо нашу ученицю з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

2 коментарі до “Наша Софія Щербина – «зірочка» міського конкурсу декламаторів

1. escape room lista

hello there and thank you for your info – I have definitely picked up anything new from right
    here. I did however expertise a few technical issues using this website, since I
    experienced to reload the site many times previous to I could get it to load correctly.
    I had been wondering if your web host is OK? Not that I am complaining,
    but slow loading instances times will often affect your
    placement in google and could damage your quality score if ads and marketing with Adwords.
    Anyway I’m adding this RSS to my e-mail and can look
    out for much more of your respective exciting content.
    Make sure you update this again very soon..
    Lista escape room