Як відомо, педагог має вчитися все життя, щоб не відставати від вікликів часу та потреб своїх учнів. І тому з метою поліпшення фахової підготовки, обміну думками та методичними напрацюваннями на базі Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23" 18.12.19 учителями школи було проведено семінар для слухачів Полтавського інституту післядипломної освіти - викладачів російської мови та зарубіжної літератури з Полтави та Полтавської області.
Свої педагогічні секрети розкрили учителі школи № 23 Наумова О.В., яка провела майстер-клас із зарубіжної літератури, та Якубенко О.В., що запросила гостей на відкритий урок російської мови у 7-А клас. Приємно усвідомлювати, що в нашому закладі працюють досвідчені та креативні викладачі, які ділятися знаннями не тільки зі школярами, але й з колегами з інших шкіл Полтавщини!
You actually make it seem really easy with your presentation however I to
find this topic to be actually one thing which I feel I would by no means understand.
It kind of feels too complicated and very extensive for me.
I am looking ahead in your subsequent publish, I will attempt to get the dangle of it!
Lista escape roomów
Real great information can be found on website.!