День цивільного захисту

Запобігти, попередити, врятувати - головне завдання цивільного захисту.
У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 26 квітня 2024 проводився День Цивільного захисту. Ця подія була спрямована на підвищення обізнаності учнів з питань безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях. Основні заходи, що були проведені, включали цільовий інструктаж з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях. Першим етапом заходів була виставка малюнків під назвою "Допомогти. Врятувати. Зберегти". Учні мали змогу виявити свої таланти в різних сферах діяльності та висловити думки на тему безпеки. Далі відбулася практична перевірка здатності учасників освітнього процесу діяти за сигналами оповіщення Цивільного захисту. Це дозволило перевірити готовність школярів до реагування на небезпечні ситуації.
Для учнів молодших класів була організована зустріч з інспектором патрульної поліції. Це дозволило дітям отримати корисні поради щодо безпеки та правил поведінки на вулиці. Учні середніх класів мали можливість познайомитися з працівниками Кінологічного центру УМВС та Вибухотехнічної служби НПУ. Це дозволило школярам зрозуміти важливість роботи цих організацій задля безпеки громадян. Особливу увагу приділили тренінгу з мінної безпеки, який проводила ГО "Асоціація саперів України". Безумовно, що отримані знання допоможуть в критичній ситуації. Для старшокласників були організовані практичні стрільби з пневматичної гвинтівки, що дозволило їм перевірити свою вправність у цій справі. Також з нагоди відкриття класу безпеки для всіх учнів його було прорекламовано представниками художньо-естетичного гуртка "Мрія". Клас безпеки був створений за участі керівника волонтерсько-патріотичного гуртка "Я- українець" Строки Олени Віталіївни, долучилася до цього процесу також керівник художньо - естетичного гуртка "Мрія" Макушенко Валерія Володимирівна. Цей насичений подіями день завершився успішно, усі відзначили активну участь учнів у заходах та підвищення їх рівня обізнаності з питань цивільного захисту та безпеки. Це був важливий крок у напрямку набуття життєво необхідних навичок для нашого учнівства.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко