Клас безпеки

У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 26.04.24 року було відкрито клас безпеки, що стало важливим кроком у піклуванні про безпеку та добробут учнівства. Мати такий клас у школі є надзвичайно важливою складовою для підтримання безпеки учнів, вчителів та персоналу. Клас виконує такі функції, як формування навичок безпеки, підвищення обізнаності, створення сприятливого середовища, готовність до надзвичайних ситуацій, вихованню відповідальності. Наш клас зручно поділений на зони та відповідає вимогам учнівства. У цілому наявність класу безпеки є необхідною складовою шкільної програми, оскільки він сприяє створенню захищеного навчального середовища, формує в учнів життєво важливі навички реагувати на небезпеки з розумінням та впевненістю. Цей клас був створений за участі керівника волонтерсько-патріотичного гуртка "Я- українець" Строки Олени Віталіївни та керівника художньо - естетичного гуртка "Мрія" Макушенко Валерії Володимирівни. Рекламу організовували представники художньо-естетичного гуртка "Мрія" . А щоб детальніше ознайомитися саме з нашим класом безпеки, пропонуємо переглянути цю рекламу.
Керівник волотерсько - патріотичного гуртка "Я - українець" Строка Олена Віталіївна та керівник художньо - естетичного гуртка "Мрія" Макушенко Валерія Володимирівна.