Проект «Шкільний офіцер поліції» в дії

Дитячий булінг у школі з'являється з різних причин. Одні з найпоширеніших причин-бажання кривдника самоствердитися за  рахунок слабших чи отримати задоволення від приниження  школярів.

29.09.2021 до 5-А класу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» класний керівник Свічкарь Галина Василівна завітали Сергій Миколайович Лях та Марина Зенюха, працівники управління патрульної поліції в Полтавській області, в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції».

Вони наголосили на тому ,що саме треба робити для того, аби протидіяти булінгу і помічати його найперші прояви! Стоп:булінг!

Спостережливість здатна врятувати не тільки від тілесних чи моральних травм, а й життя учнів в цілому.