Світ крізь призму доброти

Велич і моральний прогрес нації можна виміряти тим, як ця нація відноситься до тварин. (Махатма Ганді)

Виховання гуманного і відповідального ставлення до усього живого - це одне з перших завдань педагогів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області». Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання молоді. Як привити любов до чотирилапих? Що таке відповідальне ставлення до песиків та котиків? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами? На всі ці питання можна було отримати відповіді на «уроках доброти», що проходили в межах тематичного тижня 04.10-08.10.2021р. в закладі освіти. А ще всі учні школи долучились до акції зі збору корму та необхідних для братів наших менших дрібничок для міського притулку  тварин.
Педагогічний колектив закладу освіти переконаний, що формування у дитини доброго ставлення до навколишнього середовища, підтримка й прагнення допомагати тим, хто цього потребує,  стане фундаментом у формуванні активної  життєвої позиції в майбутньому, а як наслідок - це свідоме покоління людей, які сприймають світ крізь призму доброти.