“Хто зверху: вчителі та діти”

Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" вирішив розпочати квітень з позитивних емоцій та гарного настрою. Учні старших класів провели гру для молодших друзів та вчителів. "Хто зверху" - не нова, але цікава гра. Її метою було стимулювати розвиток інтелектуальних і пізнавальних можливостей учнів, їх творчу активність, цілеспрямованість, наполегливість в досягненні мети, самостійність; розвивати вміння логічно мислити, бути кмітливими і ерудованими; виховувати уміння спілкуватися, домовлятися та допомагати один одному у різних життєвих ситуаціях, а також залучити до змагань і вчителів. Перемогу отримала дружба, однак остаточна відповідь навряд чи колись буде дана. А от веселий процес пошуку хочеться побачити знову. Так що чекаємо учасників і наступного року, щоб дізнатися: хто ж таки зверху?

Педагог-організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко