Цінний досвід самоврядування

Члени учнівського самоврядування Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" на чолі з головою Лавриком Акімом 27.03.2024 відвідали Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ для зустрічі з представниками студентського самоврядування. Співпраця студентів і учнів передбачає створення й втілення спільних освітніх, наукових, соціальних і творчих проєктів. Студентські роки – цікавий і насичений яскравими подіями період життя. Від студентського самоврядування залежить, наскільки будуть залучені до участі в різних заходах здобувачі вищої освіти, як об’єднати колектив навколо ідеї, а потім її втілити. Власними напрацюваннями з цих питань ділилася голова Студентської ради Навчально-наукового Інституту денної освіти ПУЕТ Діна Сичук. На її думку, головне – правильне планування і розподіл обов’язків. Молодь має використати усі можливості розвиватися у науковому, культурному, волонтерському та інших напрямках. Нині, вважає голова Студентської ради ПУЕТ Антон Філіпповський, ці знання є актуальними. А головне, що подібна діяльність подобається студентам і школярам. Антон продемонстрував присутнім кейс-методи з просування найсміливіших ідей. Під час зустрічі лунає сигнал повітряної тривоги. Учасники переходять до укриття, де спілкування продовжується. Щоб перша зустріч представників учнівського самоврядування і Студентської ради університету була максимально продуктивною, організатори, крім знайомства і обговорення майбутніх спільних проєктів, запропонували присутнім пройти тренінг з основ лідерства «Як ставити й досягати цілі». Викладачка кафедри педагогіки та суспільних наук, тренерка Навчально-наукового Інституту лідерства ПУЕТ Ксенія Пивоварська вважає такі навички запорукою успіху будь-якої справи.

Після навчання представники шкільного самоврядування оглянули простір Студентської ради ПУЕТ та домовилися про тему наступної зустрічі.

Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко