Для кожної жінки свято 8 березня має якесь своє, особливе значення. Але незалежно від змісту свята, це мають бути хороші емоції, відчуття впевненості у власних силах та шаноблива увага. І саме це отримали представниці адміністрації та педколективу комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської міської ради Полтавської області» під час святкового заходу, який відбувся останньої передсвяткової п’ятниці у школі.
Вітальна програма складалася з понад десяти запальних номерів. Свою творчість демонстрували учні майже усіх вікових груп, від 3 до 11 класів. Школярі виконували пісні і танці, читали тематичну поезію. Для деяких маленьких артистів це був перший виступ у житті! Допомагали учням знайти себе у творчості педагоги М.І. Петрова, Т.В. Кабась та Б.В. Андрєєв.
Ще раз вітаємо усіх жінок з 8 березня! Будьте щасливі!
Hello there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
I am going to watch out for brussels. I will be grateful if you
continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing.
Cheers! Escape rooms hub
What's up to all, how is all, I think every one is getting more from this site, and your views are pleasant for new people.