8 березня – це свято всіх жінок!

Для кожної жінки свято 8 березня має якесь своє, особливе значення. Але незалежно від змісту свята, це мають бути хороші емоції, відчуття впевненості у власних силах та шаноблива увага. І саме це отримали представниці адміністрації та педколективу комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полтавської міської ради Полтавської області» під час святкового заходу, який відбувся останньої передсвяткової п’ятниці у школі.
Вітальна програма складалася з понад десяти запальних номерів. Свою творчість демонстрували учні майже усіх вікових груп, від 3 до 11 класів. Школярі виконували пісні і танці, читали тематичну поезію. Для деяких маленьких артистів це був перший виступ у житті! Допомагали учням знайти себе у творчості педагоги М.І. Петрова, Т.В. Кабась та Б.В. Андрєєв.
Ще раз вітаємо усіх жінок з 8 березня! Будьте щасливі!