У КЗ «Полтавська загальноосвітня школа l-lll ступенів №23» 02.12.20 в 2-А класі пройшла презентація лепбуків учнів з теми « Дерева  України». У своїх роботах діти застосували знання  та вміння, отримані в школі, життєвий досвід і уміння з кількох предметних областей. Інтегроване навчання в дії!

Наталія Савлучинська, учитель ЗЗСО №23

Щороку 30 листопада в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день тварин. Тема уроку розвитку зв'язного мовлення в 5-Б класі пов'язана з цим днем. Учні Комунального закладу " Полтавська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа 23" підготували цікаві факти про тварин, емоційно розповідали про своїх улюбленців, роздумуючи про відповідальність за "братів наших менших", "...за тих, кого приручили".

Ольга Зозуля, учитель ЗЗСО № 23

28 листопада 2020 року відбулася обласна інтернет-олімпіада з інформатики. Вітаємо Коржука Антона, учня 11 класу, який виборов ІІ мсце. Бажаємо нових перемог!!!